Picture Life

in Denhaag

in Denhaag

Ik ben Arend-Jan en met Picture-Life, de naam zegt het al, leg ik de (mooie) momenten van het leven vast. Bruiloften vind ik de leukste evenementen om vast te leggen als fotograaf. De blijdschap, liefde, het contact van mensen onderling, en de tastbare herinnering die je creëert om voor altijd op terug te kijken. 

Ik houd van ongedwongen spontane foto’s en ben de hele dag op zoek naar die momenten om vast te leggen. Die ene blik, die oprechte lach, de handen die elkaar iets strakker vasthouden, of die emotionele traan. Ik leg het vast zoals het gebeurt. Zo vertellen mijn foto’s het verhaal van jullie dag, met alles dat is gebeurd en de mensen die erbij waren

Tijdens de dag creëer ik een ontspannen sfeer en probeer ik zo min mogelijk ‘aanwezig’ te zijn. 

Willen jullie de foto’s ook in een prachtig hoogwaardig fotoalbum terugzien, zodat je een tastbare herinnering hebt die je kan doorbladeren of kan laten zien aan anderen? Ook dat maak ik graag voor je, met veel aandacht voor jullie persoonlijke wensen. 

Ik fotografeer in heel Nederland en ook het buitenland kan besproken worden.

Neem vrijblijvend contact met me op voor meer informatie en mogelijkheden.

Vraag informatie aan

Adres

Leuvensestraat 3

2587 GA

Denhaag

Wat zeggen anderen

Doe een informatie aanvraag en ontvang gratis het Trouwplannen Jaarmagazine! Voorwaarden: 1 magazine per adres

Reviews

Wat klanten zeggen over Picture Life

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.noReviewsLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Aantal reviews: 0

Nog geen reviews geplaatst

Schrijf een review

Naam
Email *
Omschrijf je review *
Beoordeling

Inspiratie

Laat je inspireren door de volgende artikelen

De grootste trouwbeurs van Nederland!

27 & 28 februari 2027