De nieuwste trend voor het komende jaar is je trouwdag uitsmeren over een heel weekend, zodat je er extra lang van kunt genieten.
Steeds meer bruidsparen nodigen hun directe familie en bruidspersoneel uit om in de nacht van de trouwdag te blijven overnachten op de feestlocatie of in de directe omgeving. Zo kunnen zij de volgende dag tijdens de brunch nog lekker nagenieten van hun heerlijke trouwdag en alle indrukken delen met elkaar, zo verleng je de trouwdag!
Een andere leuke trend is de mogelijkheid om net over de grens in België, voor een heel schappelijk bedrag een weekend lang een prachtig landhuis, hippe villa of zelfs een kasteeltje af te huren. Dat is lekker bereikbaar voor iedereen maar toch met het buitenlandse gevoel. www.trouweninbelgie.nl

Op vrijdag komen de gasten en het bruidspaar aan, de door het bruidspaar ingehuurde catering(uit Nederland) staat klaar om het iedereen naar de zin te maken, en het grote genieten kan beginnen! De volgende dag is de trouwdag, de resterende gasten komen zich melden, de fotograaf en de DJ en/of de muzikanten druppelen ook binnen, en in de loop van de middag vindt de trouwceremonie plaats. Hiervoor huur je een zelfstandig trouwambtenaar uit Nederland in, die er samen met het bruidspaar voor zorgt dat het huwelijk wettelijk in Nederland wordt vastgelegd en die een onvergetelijke trouwceremonie in België creëert. Dat kan binnen in die prachtige zaal, of in dat mooie kerkje, of toch buiten tussen de hoge bomen, of misschien wel midden in het weiland, alles is mogelijk, wat een vrijheid!

Na afloop kan het feest beginnen, lekker borrelen en dineren en feesten en niemand die naar huis hoeft, dus het feest gaat door tot in de late uurtjes. En oma die aan haar rust toe is slaapt op de kamer die het verste weg ligt van het feestgedruis, de babyfoon zorgt ervoor dat ook de jonge ouders mee kunnen feesten, kortom iedereen kan en mag meedoen op deze bijzondere trouwdag.
En de volgende ochtend schuif je met alle gasten weer aan voor het ontbijt en deel je met z’n allen een unieke ervaring. Na een heerlijke wandeling gaat iedereen weer vol verhalen terug naar huis. Zo wordt je trouwdag een trouwweekend waar nog lang over zal worden nagepraat.

Op zoek naar mooie (trouw)adresjes in België en Nederland(of elders in Europa)? Bekijk hier een overzicht van de plekken waar al eens een Bijzondere Huwelijkssluiting plaats vond.